موافقتنامه و قوانين


قوانين و مقررات

- شرکت افق عصر طلایی سازان، تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران و ضوابط و قواعد بين المللي حاکم بر سايت هاي اينترنتي است و از انتشار موارد غيرقانوني و متضاد اجتناب مي کند.

- شبکه مجاز است از انتشار هر موضوع متضاد با قوانين شبکه و نظام اسلامي ايران و مواردي که در پي ضربه زدن به منافع Utabcms ايجاد ميشود در هر مرحله جلوگيري کند.

- حق انتشار آگهي بر روي سرويس هاي غير ويژه براي شبکه محفوظ است.

- سايت Utabcms در راستاي ارايه سرويسي کم نقص و مفيد به عامه کاربران خود، در صورت مشاهده تخلف هايي نظير نصب روبات، تلاش براي ورود به حساب كاربري يا حريم شخصي ساير كاربران و موارد مشابه، ناگزير به بستن حساب سايت متخلف و حذف آن از ليست هاي مربوطه مي باشد.

- عليرغم اينکه سعي کرده ايم تا حد امکان از بروز اشکالات در سرويسها جلوگيري کنيم ولي به دليل بروز اشکالات غير قابل اجتناب و اتفاقي و همينطور مشکلات ما با کشور آمريکا از سرويسهاي خود با مسووليت خودتان مواظبت و استفاده ميکنيد و شبکه مسووليت مشکلات و اتفاقات غير قابل اجتناب نظير حذف اطلاعات و نامه هاي دريافتي و ساير را بر عهده نمي گيرد.لذا در صورت بروز هر گونه مشکل براي اطلاعات و حساب کاربر مسووليتي متوجه شبکه نخواهد بود.

- کسب اطلاعات و استفاده از Options هاي مختلف سرويسها وظيفه خود شماست. از ما انتظار آموزش در اين رابطه را نداشته باشيد. هر چند توضيحات، راهنما و دستورالعملهاي بخشهاي مختلف تا حد زيادي گويا و قابل فهم است.

- ما سياستي براي پاسخگويي به تماسهاي تلفني براي هيچکدام از سرويسهاي رايگان و غير ويژه را نداريم ولي پاسخگوي اشکالات فني سرويسهاي از طريق پست الکترونيکي و بخش پاسخگويي آنلاين خواهيم بود. 

- ما حق رد و قبول يا حذف کامل عضويت کاربران غير ويژه را بدون هيچ گونه توضيح براي خود محفوظ مي دانيم و هيچ امري موجب تعلق حقي در اين رابطه براي کاربر نخواهد بود.
 

توجه: عضويت در سايت و خريد هر يك از پكيج ها به منزله پذيرش تمامي مفاد موافقتنامه فوق مي باشد!

برای دیدن هر تصویر آن را لمس کنید