فرصت های شغلی


ایجاد وب سایت ظرف کمتر از یک دقیقه

         ظرف کمتر از یک دقیقه وب سایت دلخواه خود را ایجاد و مدیریت نمایید بدون سرمایه کسب درآمد کنید!

يك كسب و كار بدون نياز به سرمايه، مطمعن و آسان

آيا مي دانيد بيش از چهل ميليون كاربر اينترنت فقط در ايران فعال هستند؟

آيا مي دانيد تعداد وبلاگ داران در ايران از ده ميليون نفر تجاوز مي كنند؟

آيا مي دانيد نود درصد از افرادي كه موبايل در اختيار دارند از شبكه هاي مجازي استفاده مي كنند؟

 شرکت افق عصر طلایی سازان،اين امكان را براي كاربران و مشتريان خود فراهم ساخته است تا بدون كوچكترين هزينه و دانش فني يك كسب و كار فوق العاده و راحت در منزل براي خود دست و پا كنند.

روش اول: در این روش لازم است با مراجعه حضوری به دفتر شرکت و عقد قرارداد به عنوان بازاریاب بصورت دور کاری با شرکت همکاری نمایید به این صورت که تنها فروش یک وب سایت در روز، حقوق ثابت ماهیانه یک میلیون و دویست هزار تومان دریافت نمایید. در صورت فروش تعداد بیشتر در روز به تناسب حقوق ماهیانه افزایش خواهد یافت.

روش دوم: در این روش شما با خريد يك وب سایت از ما به مبلغ فقط 150000 تومان کار خود را شروع می کنید. در وب سایت اختصاصی شما بخشی به عنوان نمایندگی فروش وجود دارد که با فعال کردن این سرویس، بخش فروش آنلاین وب سایت بر روی سایت شما قرار می گیرد و شما از طریق وب سایت خودتان می توانید خدمات ما را بصورت آنلاین به فروش برسانید و با هر فروش مبلغی معادل 20 درصد دریافت کنید. در این روش وب سایت شما کاملا اختصاصی خواهد بود و فقط کافیست با معرفی وب سایت خود به دوستان و آشنايان و يا با تبليفات اينترنتي، شبكه هاي مجازي، پيامكي، تراكت و ... كار خود را شروع كنيد. اگر مايليد منبع درآمدي داشته باشيد اكنون با خريد يك وب سایت اختصاصی از ما، علاوه بر اينكه با كمترين هزينه صاحب يك وب سايت فوق العاده خواهيد شد، نماينده غير رسمي فروش محصولات ما نيز باشد و درآمدي ثابت و هميشگي براي خود داشته باشد!

روش سوم: با ورود به پانل مديريت وب سايت خود، كد يكتا يا لينك متعلق به خود را دريافت كنيد و آنها را به دوستان، آشنايان و سايرين معرفي نماييد. در اين صورت هر شخص كه از طريق كد يكتا يا لينك شما خريدي انجام داد علاوه بر تخفيفي كه بواسطه شما با ايشان تعلق مي گيرد، مبلغی معادل 20 درصد از هر فروش نیز به عنوان پورسانت به شما تعلق ميگيرد و در حساب كاربري شما درج مي گردد و امكان تسويه حساب و واريز به حساب بانكي شما در هر لحظه كه مايل باشيد ميسر خواهد بود.

نکته: پشتیبانی تمامی فروش های بر عهده ما خواهد بود و با توجه به قیمت فوق العاده پایین خدمات ما، فروش سرویس ها بسیار با سهولت انجام می گیرد و بازاریابان و نماینده های ما به راحتی به حد نصاب تعداد فروش روزانه خواهند رسید.

برای دیدن هر تصویر آن را لمس کنید