راهنما


ایجاد وب سایت ظرف کمتر از یک دقیقه

         ظرف کمتر از یک دقیقه وب سایت دلخواه خود را ایجاد و مدیریت نمایید        

  

 راهنما

 

 عضويت و خريد آنلاين

جهت خريد هر يك از پكيج ها كافيست با ورود به صفحه اصلي سايت و انتخاب گزينه "جزييات و خريد آنلاين" جزييات سرويس مورد نظر خود را مشاهده كرده و با انتخاب كليد "خريد اين پكيج"  فرم موجود را تكميل و ارسال نماييد. پس از انتقال به درگاه بانك مبلغ را بصورت آنلاين از طريق كارت عابر بانك خود پرداخت نماييد و سرويس مورد درخواست خود را بصورت آني تحويل بگيريد. امکان خرید هر یک از سرویس های ما از طریق ربات تلگرامی ما به آدرس  https://t.me/utabcmsbot   نیز میسر است و به راحتی از طریق این ربات وب سایت خود را ایجاد و مدیریت نمایید!

 دسترسي به وب سايت و پانل مديريت آن

براي دسترسي به وب سايت خود ابتدا از طريق زيردامنه اي كه در اختيار شما قرار گرفته است استفاده نماييد و جهت ورود به بخش مديريت وب سايت از منوي "ورود كاربر" استفاده نماييد و يا با قراردادن admin/ در انتهاي آدرس موقتي كه در اختيار شما قرار گرفته است به پانل مديريت وب سايت خود دسترسي پيدا نماييد. مثال: پس از عضويت در سايت، آدرس demo.utabcms.com در اختيار شما قرار گرفته است كه با ورود به اين آدرس به صفحات وب سايت و از طريق آدرس demo.utabcms.com/admin به بخش مديريت وب سايت خود دسترسي پيدا خواهيد نمود.

 ثبت دامنه اختصاصي رايگان و پارك ساير دامنه هاي دلخواه

پس از ورود به پانل مديريت وب سايت خود مي توانيد يك دامنه اختصاصي بصورت رايگان با پسوند IR. (مثال: iran.ir) به ثبت برسانيد تا وب سايت شما از طريق دامنه اختصاصي شما بارگزاري شود. پس از ثبت دامنه خود و يا پارك دامنه هاي دلخواه خود دسترسي به وب سايت شما بصورت yourdomian.ir  و دسترسي به پانل مديريت وب سايت بصورت admin.yourdomain.ir خواهد بود.

 مديريت وب سايت

با وارد نمودن نام كاربري و رمز عبور خود به پانل وب سايت خود وارد شويد و صفحات مورد نظر خود را ايجاد و مديريت نماييد، قالب مورد نظر خود را انتخاب يا ويرايش كنيد، صندوق پستي ايجاد كنيد، ابزارهاي مورد نياز خود را ايجاد نمايد، فروشگاه مجازي وب سايت خود را افتتاح و مديريت نماييد و از ده ها قابليت و امكان و امكانات وب سايت خود استفاده كرده و لذت ببريد.

   

برای دیدن هر تصویر آن را لمس کنید