Login/Singup - یوتاب استور

آیوا | AEWA

آیوا نرم افزاری چند منظوره است که به منظور ساماندهی کسب و کارها و سهولت در امر تبلیغات و فروش بصورت کاملا بومی و توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی گردیده است. در این برنامه قابلیتهایی همچون ایجاد صفحات شخصی، فروشگاه مجازی، درج آگهی، و بسیاری قابلیتهای دیگر را بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می دهیم.
از آن جهت که آیوا برای همه سنین و همه افراد جامعه طراحی شده، ما به همه کاربران بصورت روزانه پاداشی می دهیم که بصورت سکه تولید و قابل استفاده در برنامه می باشد.

screenshot
  تهران ،سهرودی شمالی ،حد فاصل خیابان هویزه و خرمشهر ،خیابان فیروزه ،پلاک 3 ،واحد 8

    02188761980

info@utabcms.com
عضویت جدید        فراموشی رمز عبور

 

 

      
iphone

کسب و کار شما در بازاری به وسعت ایران


در آیوا کسب و کاری برای خود دست و پا کنید. کاربران می توانند کسب و کار شما را دنبال کنند و از طریق چت، تیکت و تلفن با شما ارتباط برقرار کنند. امکان خرید آنلاین از چند فروشگاه بصورت همزمان برای هر کاربر میسر است. امکان درج تعداد نامحدود کالا و خدمات برای هر کسب و کار وجود دارد و صاحبان کسب و کار می توانند از طریق اپلیکیشن تمامی خدمات خود را اصلاح، حذف یا به روز رسانی کنند.

امکان ثبت سفارش آنلاین برای کاربران در هر کسب و کار یا فروشگاه وجود دارد و صاحبان کسب و کار در لحظه لیست سفارشاتشان را می بینند

روزانه پاداش بگیرید و سکه تولید کنید


ما به تمامی استفاده کنندگان از برنامه پاداش می دهیم. با افزونه ای که در برنامه تعبیه شده همه کاربران می توانند روزانه بصورت رایگان برای خود سکه تولید کنند. وقتی تعداد سکه ها به میزان یک واحد آیوا برسد می توانند آن را به ما بفروشند و ما بابت هر واحد آیوا به آنها پول پرداخت می کنیم.

با سکه هایی که گرفته اید می توانید در قسمتهای مختلف برنامه استفاده کنید و از صد ها فروشگاه بصورت آنلاین خرید کنید

ipad

screenshot

آیوا را نصب کنید

با توجه به سیستم عامل دستگاهتان یکی را انتخاب کنید

برای دیدن هر تصویر آن را لمس کنید